Sayfa Yükleniyor...

Ata Mahallesi 773 Sokak No:82 / 85 Efeler/AYDIN

HAKKIMIZDA

ÜRÜNLER


ÜRÜN ÖRNEKLERİ
Elek Malzemeleri Elek Malzemeleri 19.02.2020
Elek Topu Elek Topu 24.06.2015
Elek Amortisör Lastiği Elek Amortisör Lastiği 24.06.2015

SON VİDEOLAR
27.10.2014 / Ada Elek ve Metal San. Tic. A.Ş.

Hakkımızda

Firmamız, 2005 yılında Aydın ` da kurulmuştur. Ada Elek ve Metal San. Tic. A.Ş. , Krom Elek Telleri , Krom elek Teli , Elek Teli , Elek Topu , Paslanmaz Elek , Çelik elek telleri , paslanmaz elek teli , krom nikel , saz elek , filtre teli , Elek Süzgeç , Filtre Teller , Delikli Saçlar , Dekoratif Teller , Maden Eleme Teli , Eleme Makinaları konularında sektörün ihtiyaçlarına yönelik çalışmalara başlamıştır.

Firmamız yıllar geçtikçe teknolojik gelişmeleri anında takip etmiş üretimini en modern şartlara uygun olarak techiz etmiştir. Bu da, firmamızın ürünlerinin kalitesinin artmasını sağlamış ve yurt içinde olduğu kadar Uluslararası alanlarda da rekabet ve kalite ortamına   hazırlamıştır. Firmamız ilk üretimine 2005 yılında Aydın ’ da alım satım ile başlamıştır.Firmamız faaliyetlerini bir süre bu şekilde sürdürmüş ve henüz yurdumuzda yeni olan bu önemli sanayi dalını yaşatmaya çalışmıştır.
 
Hammaddemiz olan çelik tel yurdumuzda, en son teknoloji ile TSE ve Dünya standartlarına uygun  olarak üretilmekte olup bu da gelişmiş teknolojimizle birleşince son derece kaliteli ve dayanıklı çelik elek üretimimizi sağlamıştır. Dokuma, otomatik dokuma makineları ile yapılmaktadır.
 
Firmamız gelişen teknolojiyi de takip etmekte en son yenilikleri de bünyesine almaya ve yurt ekonomisine katkıda bulunmaya  kararlıdır ve devam edecektir.

 

Çağrı No 0 533 439 73 59