Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız, 2005 yılında Aydın ` da kurulmuştur. Ada Elek ve Metal San. Tic. A.Ş. , Krom Elek Telleri , Krom elek Teli , Elek Teli , Elek Topu , Paslanmaz Elek , Çelik elek telleri , paslanmaz elek teli , krom nikel , saz elek , filtre teli , Elek Süzgeç , Filtre Teller , Delikli Saçlar , Dekoratif Teller , Maden Eleme Teli , Eleme Makinaları konularında sektörün ihtiyaçlarına yönelik çalışmalara başlamıştır.

Firmamız yıllar geçtikçe teknolojik gelişmeleri anında takip etmiş üretimini en modern şartlara uygun olarak techiz etmiştir. Bu da, firmamızın ürünlerinin kalitesinin artmasını sağlamış ve yurt içinde olduğu kadar Uluslararası alanlarda da rekabet ve kalite ortamına   hazırlamıştır. Firmamız ilk üretimine 2005 yılında Aydın ’ da alım satım ile başlamıştır.Firmamız faaliyetlerini bir süre bu şekilde sürdürmüş ve henüz yurdumuzda yeni olan bu önemli sanayi dalını yaşatmaya çalışmıştır.
 
Hammaddemiz olan çelik tel yurdumuzda, en son teknoloji ile TSE ve Dünya standartlarına uygun  olarak üretilmekte olup bu da gelişmiş teknolojimizle birleşince son derece kaliteli ve dayanıklı çelik elek üretimimizi sağlamıştır. Dokuma, otomatik dokuma makineları ile yapılmaktadır.
 
Firmamız gelişen teknolojiyi de takip etmekte en son yenilikleri de bünyesine almaya ve yurt ekonomisine katkıda bulunmaya  kararlıdır ve devam edecektir.

Misyonumuz, firmamızın faaliyet gösterdiği sektörde uzun yıllar boyunca en iyi ve en üstün kalitede hizmet veren bir firma olarak yer almasıdır.

Kalite politikası, ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini; ürün siparişinden teslimata kadar olan bütün süre zarfının her aşamasında kendimize hedef olarak belirledik. Ve bu süreçte sizlere profesyonelce ve ciddiyetle hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz, sürekli müşteri memnuniyeti anlayışı ile tüm müşterilerine ulaşarak sektöründe güvenilir bir firma imajı ile öncü bir firma olarak yer almaktır.

Şirketimizin diğer başlıca hedefleri ise ürün yelpazesini stoklarında hazır tutmak, müşteri sorunlarına yönelik çözümler yaratmak ve ürün çeşitliliğini sürekli yenileyerek sizlere kusursuz hizmeti sunmaktır.